vše pro potápěče

Sea Life Micro 3.0 Set 3000

Tento nejprodávanější výrobek Sea Life Micro 3.0 Set 3000 originál od výrobce Sealife můžete pořídit zde teď v akci. Nyní pořídíte jen za 30 160 Kč.
Sea Life Micro 3.0 Set 3000
Ověřit dostupnost
Značka: Sealife
30 160
Popis produktu

Kamera SeaLife Micro 3.0 je nejnovější a třetí generací populární trvale zavedené řady mikro kamer. Fotoaparát je vodotěsný a neobsahuje žádné komponenty, které by bylo nutné pravidelně mazat nebo udržovat. Stejně jako jeho předchůdci se i Micro 3.0 vyznačuje ergonomickým, kompaktním designem se snadno použitelnými ovládacími prvky. Fotoaparát je vybaven 16 megapixelovým obrazovým snímačem Sony® CMOS a nabízí 4K video ve vysokém rozlišení. Micro 3.0 trvale má velkou 3 hodinovou baterii vhodnou pro celý den potápění a zabudovanou paměť 64 GB pro uložení tisíců fotografií a hodin videa.

Snadné použití fotoaparátu začíná třemi širokými tlačítky typu Piano, které lze snadno najít a ovládat, dokonce i se zapnutými potápěčskými rukavicemi. Intuitivní funkce Snadné nastavení Micro 3.0 vás rychle provede správným nastavením podle použitého fotografického prostředí, hloubky a světelného příslušenství.

Uživatelé Micro 3.0 mohou své podvodní snímky doladit pomocí nového ručního nastavení, vyvážení bílé a možnosti pořizovat snímky ve formátu RAW pro ty, kteří chtějí své snímky upravovat později.

Integrovaný širokoúhlý objektiv 100° umožňuje potápěči přiblížit se k fotografovaným objektům a přitom stále udržet vše v obraze.

Micro 3.0 nabízí možnost sdílení WiFi, takže můžete bezdrátově prohlížet, stahovat a sdílet obrázky a videa na chytrý telefon nebo tablet s bezplatnou aplikací SeaLife Micro 3+ dostupnou v obchodech Google Play nebo Apple App.

Díky většímu 2,4 “TFT barevnému LCD displeji s vysokým rozlišením 2,4” je snadné pořizování a prohlížení fotografií a videa na malém fotoaparátu.