Solární plachta pro bazény 2,74 x 5,49 m | 10400318

Unikátní a žádaný kus Solární plachta pro bazény 2,74 x 5,49 m | 10400318 od top značky Marimex můžete najít na našich stránkách teď právě v akci! Nyní pořídíte jen za 790 Kč. EAN: 8590517012518
Solární plachta pro bazény 2
Značka: Marimex
790 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. V noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu. Solární plachta je vyrobena z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.
 
Solární plachta je určena pro bazén Tahiti 2,74 x 5,49 m.
 
Rozměrová odchylka:Povolená rozměrová odchylka je ±2 %.

Výhody solárních plachet

Komfortní koupání

Díky solární plachtě se komfort teplé vody stane standardem i mimo letní měsíce. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.

V souladu s přírodou

Solární plachta dokáže působením slunečních paprsků snadno prohřát vodu pod hladinou. Bublinky fungují jako čočky, a tak při slunečním záření zvyšují celkovou teplotu vody.

Nečistoty nemají šanci

Při pravidelném používání solární plachta zamezuje spadu nečistot do bazénu a minimalizuje odpařování vody, čímž snižuje ztráty aplikované bazénové chemie.Tento nejprodávanější produkt Solární plachta pro bazény 2,74 x 5,49 m | máte možnost dostat prostě tady na stránkách umístěný v sekci ohřívače vody! Nyní získáte ještě další produkty z této populární kategorie v bezva akci. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.