Trampolína Marimex 244 cm + ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000080

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno... více informací »
Trampolína Marimex 244 cm + ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000080
Značka: Marimex
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno...

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí – nosnost je až 50 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují tři nohy ve tvaru písmene U. Odrazová plocha Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Plocha je vyrobena ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální neabrazivní (hladká) povrchová úprava zabrání odření kůže při dopadu.Vnitřní ochranná síť  Vnitřní ochrannou síť najdete přímo v balení, nemusíte si ji dokupovat zvlášť. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť – brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  Materiál a složení ochranných prvků

Trubky a stojny: pozinkovaná ocel
Skákací plocha: PP (polypropylen)
Ochranná síť: PE (polyethylen)
Ochranný kryt pružin: EPE (expandable polyethylene) + vnitřní výstelka: PE (polyethylen) 

BezpečnostTrampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu.Nosnost

Maximální zatížení dle normy EN 71-14: 50 kg
Maximální zatížení dle výrobce: 100 kg
Maximální testované zatížení: 500 kg

Výhody trampolín Marimex

Vnitřní ochranná síť

Výjimečnost vnitřní ochranné sítě spočívá v umístění v těsné blízkosti skákací plochy. Brání vypadnutí, kontaktu s rámem a šlápnutí do oblasti pružin.

Odrazová plocha

Skákací plocha je vyrobena z odolných a neabrazivních materiálů s vysokou životností. Vyniká speciální úpravou, která zabraňuje odření pokožky při pádu.

Certifikace bezpečnosti

Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy a jsou certifikovány zkušebnou Intertek. Bezpečnost trampolín je pro nás prioritou.
Další výhody trampolín MarimexZajímavý produkt Trampolína Marimex 244 cm + ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000080 lze sehnat mimo jiné tu na našich stránkách v populární sekci trampolíny. Nyní pořídíte zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu! Máme toho více, podívejte se také na více produktů od výrobce Marimex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Marimex dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

Akční produkt Trampolína Marimex 244 cm + ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000080 od odblíbeného výrobce Marimex snadno naleznete na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Akční cena již od 3 790 Kč.