Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex – sada 2ks | 19900070

Výhodná sada 2x 6ks v balení    Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze... více informací »
Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex - sada 2ks | 19900070
Značka: Marimex
169 Kč
Ověřit dostupnost
Výhodná sada 2x 6ks v balení    Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze...

Výhodná sada 2x 6ks v balení 
 
Gelová tableta určená pro použití v nadzemních i zapuštěných bazénech. Lze použít pouze ve skimmeru. Doporučujeme udržovat z dosahu dětí. Účinnost gelu není ovlivněna barvou tablety ani jejím objemem (vystavením na vzduchu může dojít k úbytku objemu gelu).  V balení je 12 tablet.
 
Použití:
Propláchněte filtraci a odstraňte nečistoty z čerpadla a skimmeru.Odstraňte z tablety ochrannou fólii a vložte ji do skimmeru. Zapněte filtrování na minimálně 1 filtrační cyklus. Tableta se rozpustí během 3 – 6 dní (v závislosti na výkonu filtrace a objemu bazénu). Při použití s kartušovou filtrací dbejte na čistotu kartušové vložky. Není vhodné pro použití s filtracemi využívající křemelinu jako filtrační náplň.
 
Dávkování:
Jedna tableta (35 g) je určena pro bazény o objemu 20 m3. Pro menší bazény je nutné tabletu poměrově rozdělit, pro větší bazény je potřeba použít více než jednu tabletu. Dávku opakujte po 2-4 cyklech proplachu bazénové filtrace
 
  Tento zlevněný produkt jde získat jednoduše tady na stránkách zařazený v rubrice bazénová chemie. Najděte si oblíbené produkty z této rubriky z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Marimex dlouhodobě prodává skvělé výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento designový kus Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex - sada 2ks | 19900070 od výrobce Marimex snadno můžete najít tady a teď právě za akční cenu. Akční cena od 169 Kč.