vše pro potápěče

BLACKROLL Kompresní kalhoty Compression Boots

Tento výjimečný produkt BLACKROLL Kompresní kalhoty Compression Boots od populární značky Blackroll máte možnost získat aktuálně za super peníze. Levně za cenu 11 900 Kč.
EAN: 4260346276033
BLACKROLL Kompresní kalhoty Compression Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Blackroll
11 900

BLACKROLL kompresní kalhoty jsou unikátní v tom, že na rozdíl od kompresních kalhot jiných výrobců mají hadičky zabudované přímo uvnitř a jsou tak použitelné prakticky kdekoliv. Doma, v práci, na cestách, či dokonce v letadle, kde může docházet k otékání nohou, zejména při dlouhých letech. Jsou vyrobené z lehkého materiálů a uloženého do cestovního vaku.KOMPRESNÍ kalhoty pracují na principu přerušované pneumatické komprese. Toto je vědecký termín pro pulzující tlak, který je vyvíjen na nohy pomocí nafukovacích manžet. V tomto procesu jsou vzduchové prostory rozděleny do různých komor, které se střídavě naplňují vzduchem a znovu vyfukují. Naše kompresní kalhoty obsahují 5 vzduchových komor současně se překrývajících, čímž dochází ke kompresi po celém jejich obvodu.Je možné zvolit 3 masážní režimy s 5 různými úrovněmi tlaku v rozmezí 40-120 mmHg.

Tlak vytvářený na různých místech nohou podporuje oběh a lymfatický tok, což může pomoci snížit zánět, odstranit zplodiny metabolismu a urychlit proces hojení.
Použití pneumatických kompresních kalhot může také pomoci předcházet krevním sraženinám zlepšením žilního návratu a snížením přetížení. dolních končetin. Velikost kalhot: S (vnitřní délka nohavice <81 cm)Rozměry a váha kalhot: 840 x 330 x 120 mm, váha 1160g Obsah balení:2 ks kompresních kalhot1 ks přenosné tašky vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu2 ks baterií uložených v pouzdru1 ks USB-C nabíjecí kabel1 ks manual Technické parametry:Dobíjecí a vyjímatelná lithium-iontová baterie 1 000 mAh.Doba nabíjení baterie: 1,5 hodinyJmenovité napětí: DC7,4VJmenovitý výkon: 25WTlak: 40-120 mmHgPohotovostní režim: 60 minut (při středním tlaku)Hladina hluku: ≤ 55 dB Materiál:Polyamid (PA) s TPU uzávěremYKK zipyÚložný vak: 100% Pet

Další produkty z kategorie Zdravotní bandáže a ortézy