vše pro potápěče

Marimex OXI 0,9 kg | 11313124

Unikátní a žádaný kus Marimex OXI 0,9 kg | 11313124 značky Marimex jednoduše můžete sehnat teď skutečně levně. Ceny od 459 Kč.
EAN: 8590517992834
Marimex OXI 0
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
459

Bezchlorové ošetření vody. Tato řada je šetrnější k lidské pokožce i organizmu zejména u dětí a osob s citlivou reakcí na chlor. Její použití je stejně tak snadné jako použití chlorových přípravků.

Tento desinfekční přípravek má ověřené algicidní účinky při ošetřování vody. Doporučujeme ho používat v kombinaci s přípravkem Aktivátor. Při rozpuštění přípravku ve vodě se uvolňuje účinná složka, která oxiduje nečistoty přítomné ve vodě a zabezpečuje účinek proti řasám. Pro správnou funkci používejte pravidelně dle návodu spolu s pravidelným dávkováním přípravku Aktivátor.

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Nadzemní bazény
Zapuštěné bazény 
Vířivky

Návod k použití:

Před použitím přípravku upravte hodnotu pH na rozmezí 6,8–7,2. 
Aby byl účinek přípravku správný, doporučujeme ho používat v kombinaci s přípravkem Aktivátor
Přípravek se dávkuje pravidelně cca každé 2 týdny nebo dle potřeby

Dávkování:

Počáteční dávka: 20–40 g/m3 vody v bazénu
Příslušnou dávku přípravku dokonale rozpusťte ve vodě v čistém umělohmotném vědru
Rozpuštěný přípravek pomalu nalijte přímo do bazénu nebo do skimmeru, během aplikace a 24 hodin po ní musí být v provozu filtrační zařízení
Detailní dávkování najdete na obalu

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev 
Prášek
Objem 0,9 kg

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.