vše pro potápěče

Scubapro Mk25 Evo Bt/ A700 S270

Vynikající produkt Scubapro Mk25 Evo Bt/ A700 S270 od výrobce s dlouholetou historií Scubapro snadno naleznete právě zde extra výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 38 740 Kč.
Scubapro Mk25 Evo Bt/ A700 S270
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
38 740

1. stupeň MK25 EVO.

Absolutní celosvětová špička mezi automatikami
Tento první stupeň se umísťuje na prvních místech všech nezávislých testů jako zcela bezkonkurenční a nejvýkonnější první stupeň na trhu. Díky technologii pístu s vyváženým průtokem vzduchu nabízí tento první stupeň garantovanou maximální citlivost a schopnost dodat vzduch okamžitě a v dostatečném množství dle aktuální potřeby potápěče, navíc v každém potápěčském prostředí a bez ohledu na teplotu vzduchu či vody

PATENTOVANÝ SYSTÉM ROZŠÍŘENÉ TEPELNÉ OCHRANY (XTIS)
Zcela izoluje vnitřní mechanismus od okolního prostředí a tím zvyšuje odolnost vůči ledové vodě až o 30 % a zpožďuje tvorbu ledových krystalek. To radikálně zvyšuje spolehlivost dýchání při potápění v extrémních podmínkách.

PROTILEHLÉ HP PORTY
První stupeň je možné umístit buď nahoru či dolů.

PĚT LP PORTŮ S VYSOKÝM PRŮTOKEM VZDUCHU
Nabízejí až o 15 % vyšší průtok vzduchu než standardní nízkotlaké porty. Pro snadné připojení hadic jsou tyto porty navíc umístěné na 360° otočném středu.

2. stupeň A 700 Carbon

LEHKÝ A VÝKONNÝ SYSTÉM
Pouzdro je celokovové, ale čelní kryt je ručně vyrobený z uhlíkových vláken, která jsou lehká a prakticky nezničitelná.

POKROČILÉ MATERIÁLY
Uhlíková vlákna zvládnou silné nárazy bez poškození. Navíc snižují celkovou hmotnost pouzdra.

OCHRANNÝ POVLAK
Povrchová ochrana Black Tech na všech kovových komponentech chrání nejen před škrábanci, ale také před účinky slané vody a koroze. Tento
ochranný povlak tvoří vnitřní vrstva z niklu (schváleno FDA) a lesklá vnější vrtva DLC (diamantu podobný uhlík)

2. stupeň S270 Octopus

Druhý stupeň S270 je vyrobený z nylonového jádra vyztuženého skelnými vlákny. Kvalitou se však vyrovná i větším kolegům. Samozřejmě je to vyvážený druhý stupeň s možností regulace nádechového odporu. Celý set je velmi lehký, tudíž se hodí výborně na cestování. Ideální pro potápěče jezdící se potápět pouze k moři jednou až dvakrát ročně.