vše pro potápěče

Scubapro Mk25 Evo/ S270 Nitrox

Super produkt Scubapro Mk25 Evo/ S270 Nitrox od spolehlivé značky Scubapro je k získání právě teď v akci! Akční ceny již od 18 460 Kč.
Scubapro Mk25 Evo/ S270 Nitrox
Ověřit dostupnost
Značka: Scubapro
18 460

1. stupeň MK25 EVO.

Absolutní celosvětová špička mezi automatikami
Tento první stupeň se umísťuje na prvních místech všech nezávislých testů jako zcela bezkonkurenční a nejvýkonnější první stupeň na trhu. Díky technologii pístu s vyváženým průtokem vzduchu nabízí tento první stupeň garantovanou maximální citlivost a schopnost dodat vzduch okamžitě a v dostatečném množství dle aktuální potřeby potápěče, navíc v každém potápěčském prostředí a bez ohledu na teplotu vzduchu či vody

PATENTOVANÝ SYSTÉM ROZŠÍŘENÉ TEPELNÉ OCHRANY (XTIS)
Zcela izoluje vnitřní mechanismus od okolního prostředí a tím zvyšuje odolnost vůči ledové vodě až o 30 % a zpožďuje tvorbu ledových krystalek. To radikálně zvyšuje spolehlivost dýchání při potápění v extrémních podmínkách.

PROTILEHLÉ HP PORTY
První stupeň je možné umístit buď nahoru či dolů.

PĚT LP PORTŮ S VYSOKÝM PRŮTOKEM VZDUCHU
Nabízejí až o 15 % vyšší průtok vzduchu než standardní nízkotlaké porty. Pro snadné připojení hadic jsou tyto porty navíc umístěné na 360° otočném středu.

2. stupeň S270

Vynikající druhý stupeň s certifikací do 100% použití čistého kyslíku, Model S270 je vybaven lehkým techno-polymerovým pouzdrem. Vylepšená verze Nitroxové klasiky S550.