vše pro potápěče

Tecline Donut 22 Special Edition Blue + Backplate Postroj Comfort Bp Hliník Zátěžové Kapsy

Tento kvalitní a levný produkt Tecline Donut 22 Special Edition Blue + Backplate Postroj Comfort Bp Hliník Zátěžové Kapsy od známé kvalitní značky Tecline snadno můžete získat tady a teď právě v bezva akci. Zrovna nyní za cenu 19 580 Kč.
Tecline Donut 22 Special Edition Blue + Backplate Postroj Comfort Bp Hliník Zátěžové Kapsy
Ověřit dostupnost
Značka: Tecline
19 580

Duše  Donut 22 Special Edition  o vztlaku 22 kg/50 lbs je určeno pro twin  o objemu 2×12 L.
 
Duše,  Special Edition  má hned několik výhod oproti standardní „podkově“: větší objem při menším profilu křídla snazší vypouštění celého objemu křídla lepší polohování a vyvážení pod vodou zvětšený střih ve spodní části křídla – lepší pozice potápěče na hladině tím, že vyzdvihuje hlavu výše nad hladinu bez toho, aby se potápěč na hladině překlápěl upravený tvar v horní části zajistí perfektní dostupnost ventilů láhví.
Křídla Tecline splňují i nejnáročnější požadavky technicky zaměřených potápěčů. Kromě velmi dobrého vyvážení zaručují snadnou dostupnost ventilů. Lehký, plastový inflátor pro rychlé a snadné ovládání, bez pozdějších problémů se servisem, oceníte zejména při cestování. Záruka v délce 5let na stálost barvy vnějšího materiálu. V ceně křídla je inflátorová LP Proflex hadice, vrapová hadice o délce 40 cm a transportní obal.
Specifikace: vnější materiál duše: velmi odolný 1000 Denier Nylon v modré barvě, lehce omyvatelný vnitřní materiál: PU 420 konstrukce: prstenec (ovál), Donut, nepřesahující po stranách průměru lahve 171 mm inflátor – plastový lehce stlačitelný i v extrémních podmínkách s vrapovou hadicí 40 cm inflátorová hadice proflex 55 cm zadní vypouštěcí nízkoprofilový ventil výseky na možnost upnutí na lahvové popruhy na monoláhev možnost nastavení dvou výšek duše na backplate záruka na barvu a těsnost 5 let zapůjčení náhradního křídla při reklamaci nebo servisu mezinožní popruh z měkkého popruhu Komplet obsahuje: duše Donut 22 Special Edition 3 mm backplate ocel nebo  hliník popruhy   Comfort  (plně nastavitelné) varianta Super Comfort se zátěžovými kapsami (levá/pravá) křídlo je navrženo pro 2x12l